Newsletter Lyoness

Bieżące informacje na temat bonów, wyjątkowych promocji Partnerów Handlowych Lyoness, czy projektów Child & Family Foundation oraz Greenfinity Foundation. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz.

Lyoness Online Shopping

Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie, zbieranie Shopping Points i dodatkowo czerpanie wielu korzyści Lyoness. Wybierz online shop spośród 8.500 Partnerów Handlowych Online i otrzymaj do 5% Cashback oraz Shopping Points.

Zakupy online Lyoness - Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie

Online Shopping z Lyoness – szybko i korzystnie

Lyoness Online Shopping to szybki i wygodny sposób czerpania korzyści Lyoness. Zakupy bezstresowe i przez całą dobę, we wszystkich branżach. Skorzystaj z codziennych ofert czy promocji i otrzymaj zwrot pieniędzy przy każdym zakupie oraz zbieraj Shopping Points – przy zakupach online z Lyoness oszczędzasz nie tylko pieniądze ale także i czas.

Twoje korzyści z Lyoness Online Shopping:

  • do 5% Cashback
  • Shopping Points
  • ponad 7.200 online shops
  • ponad 170 mln produktów
  • codzienne rabaty i promocje
  • zakupy bezstresowe przez 24h

shoppingwagerl

Bogata oferta dla kupujących online

Zakupy online z Lyoness otwierają przed Tobą ogromne możliwości zakupowe. Uczestnicy Programu mogą kupować w ponad 7.200 Online Shops otrzymując za ponad 170 mln produktów i usług Cashback oraz Shopping Points. Wyjątkowy przy tym jest nie tylko wysoki standard jakości Partnerów Handlowych, lecz także ogromna różnorodność branż. Tak znane sklepy jak Universal Versand, Apple Store, Dell, Puma czy Neckermann to tylko nieliczne przykłady Partnerów Handlowych, oferujących korzyści Lyoness także online.

Korzystanie z ofert każdego dnia

Kupując online z Lyoness, otrzymujesz nie tylko Cashback i Shopping Points. Liczni Partnerzy Handlowi oferują bowiem ponadto atrakcyjne oferty i promocje. Wystarczy zalogować się na Lyoness.pl, poprzez sekcję „Zapewnij sobie promocje” kliknąć na „Aktualne promocje” i po wybraniu danej promocji kupować wedle upodobań.