Newsletter Lyoness

Bieżące informacje na temat bonów, wyjątkowych promocji Partnerów Handlowych Lyoness, czy projektów Child & Family Foundation oraz Greenfinity Foundation. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz.

Lyoness Online Shopping

Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie, zbieranie Shopping Points i dodatkowo czerpanie wielu korzyści Lyoness. Wybierz online shop spośród 8.500 Partnerów Handlowych Online i otrzymaj do 5% Cashback oraz Shopping Points.

Zakupy online Lyoness - Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie

Znajdziesz nas tutaj:

lyoness-websiteiconStrona internetowa – korzyści od pierwszego kliknięcia
Gdzie znaleźć ulubionego Partnera Handlowego? Jak oszczędzać pieniądze przy zakupach oraz zbierać Shopping Points? I jak dodatkowo oszczędzać pieniądze przy każdym zakupie korzystając z wyjątkowych Shopping Point Deals oraz promocji? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz za jednym kliknięciem!

lyoness-newslettericonNewsletter – e-mail pełen korzyści
Newsletter Lyoness informuje Cię na bieżąco o bonach, wyjątkowych promocjach Partnerów Handlowych Lyoness oraz projektach Child & Family Foundation i Greenfinity Foundation. Zapisz się i oszczędzaj pieniądze oraz czas!

lyoness-socialiconSocial Media – lubimy to!
Zostań częścią interaktywnej Lyoness Community na portalach Facebook, Twitter, Google+ i YouTube. Komentuj wpisy, poszperaj w galerii zdjęć i wideo oraz wykorzystaj szansę poinformowania znajomych o Lyoness. Rekomendacja jest dozwolona, a dzielenie się radością z innymi to największa radość!

lyo-los-shopper-800

Lyoness – informacje o firmie

Lyoness jest ponadbranżową i ponadkrajową Shopping Community dla konsumentów oraz obejmującym cały świat programem lojalnościowym dla Partnerów Handlowych. Lyoness oferuje swoim Uczestnikom Programu bezkonkurencyjną sieć koncernów, małych i średnich przedsiębiorstw oraz partnerów online, umożliwiającą czerpanie korzyści z zakupów we wszystkich branżach na całym świecie. Firma została założona w 2003 roku i od tego czasu oferuje Uczestnikom Programu „Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie” oraz od roku 2014 także Shopping Points na wyjątkowe Shopping Point Deals czy różne oferty na wiele produktów.

Lyoness – dane, liczby, fakty
Uczestnicy Programu: ponad 5.3 miliony
Pracownicy: ok. 1000
Partnerzy Handlowi: łącznie około 60.000
Cashback Points: 300.000

Szczegóły dotyczące Lyoness Group SA znajdziesz tutaj:


Potwierdzone korzyści i certyfikowana jakość

Lyoness otrzymał certyfikat ISO 9001:2008, wyznaczający minimalne międzynarodowe standardy kształtowania struktury przedsiębiorstw i przebiegających w nich procesów. Firmie Lyoness przyznany został także międzynarodowy certyfikat IQNet – dla certyfikowanych systemów zarządzania.

Społeczna odpowiedzialność

Dzięki Lyoness korzyści czerpią nie tylko Uczestnicy Programu. W maju 2008 roku została powołana do życia Lyoness Child & Family Foundation, której budżet zasilany jest z części wszystkich obrotów, realizowanych poprzez Lyoness. Od jesieni 2012 r. Greenfinity Foundation angażuje się na rzecz międzynarodowych projektów ekologicznych. Uczestnicy Programu nie tylko oszczędzają więc pieniądze przy każdym zakupie oraz zbierają Shopping Points, lecz także wspierają potrzebujące dzieci i ich rodziny oraz wnoszą wkład na rzecz ochrony środowiska naturalnego.